صفحه اصلی > اداره برنامه ریزی آموزشی > شرح وظایف اداره 
شرح وظایف اداره

1. برگزاری جلسات و تعاملات اولیه با دانشکده ها و مراکز متقاضی برگزاری دوره های الکترونیکی به صورت مشترک با سایر واحدهای مرکز آموزشهای الکترونیکی.

2. بررسی، مطالعه، امکان سنجی و نیاز سنجی ارائه خدمات آموزش الکترونیکی مطابق ضوابط و آیین نامه های آموزشی و استانداردهای موجود و برنامه ریزی ها و هماهنگی های اولیه آن.

5. هماهنگی و تعامل با سایر واحدهای مرکز، معاونین آموزشی دانشکده ها و کارکنان مسئول دوره های الکترونیکی در دانشکده ها جهت پشتیبانی مدیریتی، اطلاع رسانی و برگزاری دروس به موقع و بدون مشکل در زمانهای هفتگی کلاسها.

6. برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی برای اساتید و دانشجویان دوره های الکترونیکی.

7. مدیریت، نظارت و کنترل حسن اجرای فعالیتهای حوزه آموزشهای الکترونیکی در دانشکده ها از قبیل ثبت نام، انتخاب واحد،و زمانبندی کلاسها و اطلاع رسانی و .... در سطح دانشکده ها.

10. تهیه و تنظیم آیین نامه های دوره های الکترونیکی و نظارت بر انجام آن.

13.انجام نظر سنجی ها از دانشجویان جهت سنجش رضایتمندی دانشجویان از خدمات مرکز در حوزه های تولید، ارائه، فناوری اطلاعات و.....

14.تحقیق و پژوهش در زمینه شیوه های نوین ارائه محتوا.
 

 


اساتید محترم دانشگاه علوم پزشکی همدان، در صورت تمایل به استفاده از خدمات آموزش الکترونیکی ترکیبی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پست الکترونیکی Elearning@umsha.ac.ir و یا شماره تلفن 38381768 با کارشناس مسئول این دوره ها خانم مهندس زارعیان تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است جهت آشنایی اساتید متقاضی و استفاده بهینه از سیستم، مرکز آموزش های الکترونیکی یک جلسه آموزشی توجیهی نیز ویژه دانشجویان و اساتید مربوطه برگزار خواهد نمود. 


 

عنوان