اخبار

ارسال فرم ثبت نام و فیش واریزی دوره روش تحقیق

همکار ارجمند و گرامی

لطفا جهت ثبت نام نهایی در کارگاه روش تحقیق حداکثر یک هفته پس از تاریخ ثبت نام دوره در پرتال کارکنان دانشگاه نسبت به  تکمیل و ارسال فرم با شرایط ذیل  اقدام فرمائید.

1.ارسال فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به شماره حساب  2138065645002 بانک رفاه جهت شرکت در دوره روش تحقیق و تکمیل فرم ثبت نام به طورکامل

2.بدیهی ست پس از شروع دوره، اطلاع رسانی کامل در این خصوص در همین سایت صورت می گیرد. لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال فیش واریزی و ثبت نام نهایی در این سایت؛ به طور خودکار ثبت نام شما لغو می گردد.

3.لیست اسامی ثبت نام کنندگان مرحله دوم

به اطلاع ثبت نام کنندگان مرحله سوم دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی می رساند دوره توجیهی این دوره به منظور آموزش سامانه یادگیری الکترونیکی و روال های انجام کار و ... روز شنبه مورخ 25/7/94راس ساعت 2 بعدازظهر در محل لابراتوار معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار می گردد.(لیست ثبت نام کنندگان)

برگزاری سومین دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی
به اطلاع ثبت نام کنندگان مرحله سوم دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی می رساند دوره توجیهی این دوره به منظور آموزش سامانه یادگیری الکترونیکی و روال های انجام کار و ... روز شنبه مورخ 25/7/94راس ساعت 2 بعدازظهر در محل لابراتوار معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار می گردد.
 ١٣:٢٨ - 1394/07/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده در کلاس مجازی
به اطلاع می رساند جهت استفاده از کلاس مجازی می بایست نرم افزارهای Adobe Flash Player و Adobe Connect Add-in بر روی سیستم خود نصب نمائید.
 ١٠:٥٩ - 1393/08/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی
به اطلاع ثبت نام کنندگان مرحله دوم دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی می رساند دوره توجیهی این دوره به منظور آموزش سامانه یادگیری الکترونیکی و روال های انجام کار و ... روز چهارشنبه مورخ 21/8/93 راس ساعت 8 صبح در محل لابراتوار معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار می گردد.
 ١٣:١٨ - 1393/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی سامانه اطلاعات پژوهشی جهت پذیرفته شدگان دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی
به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان دوره الکترونیکی روش تحقیق مقدماتی می رساند دوره آموزشی سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی روز چهارشنبه مورخ 7/8/93 در لابراتوار کامپیوتر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار می گردد. دوره مذکور به صورت رایگان و شامل 6 ساعت دوره آموزشی می باشد. همچنین در این دوره نام کاربری جهت ورود به سامانه و ثبت پروپوزال به همکاران گرامی اهدا میگردد.
 ١٠:٢٧ - 1393/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین دوره توجیهی ثبت نام کنندگان دوره روش تحقیق مقدماتی در مورخ 19/3/93 برگزار می گردد.
به اطلاع کلیه همکاران گرامی که در اولین دوره روش تحقیق مقدماتی به صورت الکترونیکی ثبت نام نموده اند می رساند اولین جلسه توجیهی و آموزشی دوره مذکور در مورخ 19/3/93 به صورت حضوری در لابراتوار کامپیوتر معاونت تحقیقات و فناوری راس ساعت 10 صبح برگزار می گردد.
 ١٠:٢٧ - 1393/03/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

تولید محتوا
slosserدر طول ساليان اخير سعي شده ثابت شود آموزش الکترونيکي در مقابل روش هاي سنتي موفقيت بيشتري دارند. از جمله عوامل مؤثر در موفقيت آموزش هاي الکترونيکي بستر هاي مخابراتي؛ سطح فراگير دسترسي افراد به رايانه؛ سطح آشنايي کاربران با رايانه؛ نرم افزارهاي آموزشي و مهم ترين عنصر محتواي الکترونيکي است.

 

محتواي الکترونيکي بايد علاوه بر انتقال دانش مورد نظر به فراگير؛ شخصيت و رفتار هاي تعليمي استاد مربوطه را شبيه سازي کند. محتواي الکترونيکي دروس مجازي سامانه ای است که مي خواهد رفتار آموزشي و پرورشي يک مدرس را تا حد ممکن اجرا کند. در توليد محتواي الکترونيکي بايد به عواملي چون کيفيت دروس؛ افزايش حجم توليد؛ رعايت استاندارد و مديريت توليد محتواي الکترونيکي توجه شود.
(برگرفته از مقاله دکتر احمد کاردان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده ازسامانه کلاس مجازی:

 
 

Adobe Flash Player 14.00 Firefox

Adobe Flash Player 14.00 IE

 


اساتید محترم دانشگاه علوم پزشکی همدان، در صورت تمایل به استفاده از خدمات آموزش الکترونیکی ترکیبی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پست الکترونیکی Elearning@umsha.ac.ir و یا شماره تلفن 38381768 با کارشناس مسئول این دوره ها خانم مهندس زارعیان تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است جهت آشنایی اساتید متقاضی و استفاده بهینه از سیستم، مرکز آموزش های الکترونیکی یک جلسه آموزشی توجیهی نیز ویژه دانشجویان و اساتید مربوطه برگزار خواهد نمود. 


 

تقویم
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 954
 بازدید امروز : 11
 کل بازدید : 62573
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.9321
پیوندهای مفید


Copyright © 2013-2014 Hamedan University of Medical Scinces - All rights reserved

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزش الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی همدان می باشد.